قوانین و شرایط عضویت در ولکس

کاربر گرامی قبل از عضویت در وب سایت ما و استفاده از خدمات ولکس باید قوانین موجود در این موافقتنامه را مطالعه و قبول نمائید. این قوانین برداشت نهایی از سیاست امنیت اطلاعات ولکس است که با در نظر گرفتن احترام میان حقوق سایر کاربران ولکس  و سایت ولکس و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی افراد و کلاه برداری در سایت تهیه و تنظیم شده است این توافقنامه در هر زمان می تواند با ارسال یک نسخه تجدید نظر شده در وب سایت ما اصلاح شود.

مدیریت ولکس در ایران است و این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد ، اگر کاربری اقدام به پرداخت وجه معامله محصولات غیر قانونی کند اطلاعات کاربر برای رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارسال می شود.

استفاده از سرویس ولکس در وب سایت های که دارای محتوای غیر قانونی (فروش اجناس fake و تقلبی با مشخصات غیر واقعی) ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز بوده و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم شده باشد غیرمجاز بوده ودر صورت آگاهی حساب کاربری طرف مسدود خواهد شد

استفاده و انتشار ویروسهای اینترنتی برای سوء استفاده از حساب های کاربران ولکس غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.

کاربر متعهد خواهد شد در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به پرداخت کنندگان قرار دهد ، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد.

کاربران می بایست برای دریافت وجه و درخواست تسویه حساب، حساب بانکی ثبت شده بنام صاحب اکانت داشته باشند. بدیهی است که ولکس می تواند از انتقال وجه اعضایی که نام مالک اکانت ولکس با نام صاحب حساب بانکی مغایرت داشته باشد خودداری کند.

کاربر در صورت مطالعه و پذیرفتن متن قوانین ولکس و تمایل برای همکاری ، موظف خواهد بود پس از ثبت نام ، متن قرارداد را دانلود ، تکمیل و ظرف مدت 5 روز کاری به همراه سایر مدارک موجود در لیست "مدارک و شرایط ثبت نام" از طریق پست پیشتاز به آدرس پستی شرکت ارسال نماید. در غیر اینصورت فعالسازی فروشگاه "کان لم یکن" تلقی گردیده و ثبت نام از درجه اعتبار ساقط است. بدیهیست شرکت از عودت وجه ثبت نام معذور خواهد بود.

توجه داشته باشید که زمان آغاز قرارداد از تاریخ ثبت فروشگاه در گیت وی پست می باشد و فرایند فعالسازی فروشگاه ها به عهده ی سرویس های نوین پستی بوده و از همین رو مدت زمان انجام پذیری این امر متغییر است، شایان ذکر است که تاخیر در انجام این فرایند نیز به عهده ی سازمان مربوطه می باشد، پر واضح است که ولکس جهت جلب رضایت مشتریان و تسریع این روند اقدامات لازم جهت پیگیری روند فعالسازی فروشگاه ها را تا حد ممکن انجام می دهد.

استفاده از خدمات ولکس، برای خريد و فروش کالاهای زير، مجاز نمي باشد

اموال غیرمنقول

کالاهایی که مبادله آنها دارای مقررات و نظامات خاص است.

کالاهایی که مبادله آنها مغایر با آداب اسلامی است.

کارت‌های بخت‌آزمایی، قمار و شرط‌بندی

کالاهایی که به تاييد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ايران نرسيده باشند.

خرید و فروش تجهیزات ماهواره

کالاهایی که مبادله آنها طبق قانون ممنوع است.

کالاهایی که توزیع آنها از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ممکن نباشد و در لیست ممنوعات پستی قرار گرفته باشد

 

تهدید علیه شرکت ولکس

چنانچه استفاده مستقیم و یا غیر مستقیم مشترك از محصولات و خدمات ولکس منجر به اقدام و یا تهدید قانونی مستقیم ویا غیر مستقیم علیه ولکس، شركتهای وابسته و یا شركاء گردد، ولکس مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترك خود خاتمه دهد.

 

اقدام قانونی علیه ولکس

کاربران سیستم ولکس تعهد می نمایند چنانچه شكایتی علیه ولکس در حال اجرا یا ارسال داشته باشند بصورت کتبی شرکت را از این موضوع مطلع گردانند و از ولکس رسید دریافت نمایند. قصور از جانب مشترك در مورد ارسال این اطلاعیه به ولکس به منزله نقض موارد این توافقنامه خواهد بود. مشترك متعهد مي‌شود كه در صورت بروز چنین ادعاهایی بلافاصله ما را جهت كنترل امور در جریان قرار داده و در تمام مراحل به طور كامل با ولکس همكاری نماید.

 

خسارت و رفع مسئولیت

تمامی خدمات ولکس به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت کامل و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای شفاهی در مورد سرویسهای ما که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. ولکس هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. ولکس تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهد بود.

با توجه به امکان اشتباه انسانی تمامی ضمانتها ، قرارها و قول های شفاهی(تلفنی ، رو در رو و یا هر روش شفاهی دیگر) و یا الکترونیکی (ایمیل ، چت ، تیکت و انواع روشهای ارتباط الکترونیکی دیگر) که توسط پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران ، وابستگان و تمامی زیرمجموعه های ولکس به کاربر ارائه می گردد به طور کامل باطل می باشد و تنها ضمانتهای کتبی با مهر قانونی شرکت و یا موارد صریحا قید شده در وب سایت ولکس معتبر می باشد و تمامی ضمانتها ، قرارها و قولهای غیر مکتوب مطلقا باطل می باشد. در این حالت کاربر می تواند درخواست ارائه ضمانت کتبی از شرکت نماید و در صورت عدم وجود ضمانت کتبی با مهر و سربرگ قانونی شرکت کاربر اعلام می دارد که هیچکدام از موارد شفاهی و یا الکترونیکی دیگر را مستند ندانسته و بر اساس ان هیچ اقدامی انجام نداده و یا تصمیم اتخاذ نمی نماید

 

ولکس تحت هیچ شرایطی در برابر هر نوع خسارت مستقیم و غیر مستقیم که از سرویسها و یا خدمات ولکس متوجه فرد و یا افرادی گردد مسئول نمي‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌هی جانبی آن بوده و یا عدم توانایی مشترك در استفاده از محصولات و یا خدمات ولکس باشد. اگر چه ولکس احتمال چنین خسارتی را گوشزد كرده باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممكن است از حالات فوق مستثنی گردد كه در چنین شرایطی مسئولیت ولکس محدود به هزینه پرداختی توسط کاربر به ولکس برای محصول و یا خدمت مربوطه مي‌گردد.

تمامی موارد مرتبط با کاربران شامل محتوای وب سایت کاربران، نحوه استفاده آنها از خدمات ولکس و اطلاعات و داده های استفاده شده توسط کاربران و بطور کل تمامی مواردی که توسط کاربران اقدام شده باشد به عهده کاربر بوده و هیچ شخص ثالثی حق اقدام قانونی علیه ولکس را ندارد و در صورت لزوم اقدام قانونی تنها علیه کاربر باید انجام شود

بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی كه از طریق حساب مشترك و یا خدمات در اختیار کاربر انجام می گیرد، چه بوسیله خود مشترك و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترك میباشد. ولکس از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب مشترك با و یا بدون اجازه مشترك خودداری می كند.

اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خودکاربر بوده و ولکس هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود ولکس شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در ولکس انجام می گیرد است.

 

ایجاد مزاحمت برای ولکس و تمامی زیر مجموعه های آن

در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت برای ولکس و تمامی زیرمجموعه های آن مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و یا اهانت و یا توهین به ولکس مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و تمامی زیر مجموعه های آن، سرویس کاربر سریعا ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و ولکس فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. ولکس تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

 

نشر اکاذیب علیه ولکس و تمامی زیر مجموعه های شرکت رسا پژواک جهان

در صورت نشر هرگونه اکاذیب علیه ولکس و تمامی زیرمجموعه های آن به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) و یا تهمت و افترا به ولکس به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) سرویس کاربر سریعا ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و ولکس فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. ولکس تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

 

اطلاع رسانی رویدادها و اخبار شرکت

رسا پژواک جهان (ولکس) ممکن است برای ارتباط با پذیرندگان، بهینه سازی و بروز رسانی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا معرفی سایت های زیرمجموعه، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند از طریق همان ایمیل نسبت به لغو عضویت اقدام نمایند پر واضح است لغو عضویت به منزله عدم دریافت اطلاع رسانی ایمیلی یا پیامکی خواهد بود

 

کاربر گرامی خواهشمندیم در صورت موافقت با قوانین فوق و قبول این قوانین به عضویت در سایت اقدام کنید و در غیر این صورت درخواست توقیف شناسه کاربری خود را از طریق تیکت اعلام کنید. در صورت داشتن سوال و یا اطلاعات بیشتر از قوانین سایت می توانید از طریق تلفن های شرکت با ما در تماس باشید.

 

ولکس در هر زمانی میتواند محتوای شرایط استفاده از خدمات را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد بنابراین هر از چند وقت یکبار این قسمت را مطالعه فرمایید!

سامانه خرید و فروش پستی وِلِکس ؛ 7 روز رایگان استفاده کنید

فروشگاه خود را به سرویس پرداخت در محل Velex مجهز کنید

ثبت نام رایگان

هدف از طراحی و راه اندازی سرویس پرداخت در محل وِلِکس ، ایجاد بستری مناسب جهت آسان سازی و امنیت فروش اینترنتی (برای خریدار و فروشنده) می باشد. بدین ترتیب هر شخص می تواند به راحتی وب سایت و حتی وبلاگ خویش را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل و از طریق فروش کالا و محصولات خود، کسب درآمد کند.
ولکس کارگزار رسمی ویژه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد . شرکت ولکس با همکاری مستقیم شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را برای شما فراهم می آورد که پس از سفارش کالا توسط خریدار و اعلام آماده بودن کالا بصورت الکترونیکی توسط شما ، مأمور پستی به محل فروشگاه شما مراجعه و کالا را از شما تحویل و آن را به خریدار در هر نقطه کشور، تحویل داده و وجه آن را دریافت می کند. بلافاصله پس از توزیع کالا محاسبات مالی مربوطه انجام شده و سپس به حساب فروشنده واریز می گردد.