هشدار شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های اینترنتی

پیرو سوء استفاده برخی فروشندگان اینترنتی و خدشه دار شدن اعتماد خریداران به اداره پست ،  سازمان پست جمهوری اسلامی ایران طی بخشنامه شماره 12939/450 مورخ 04/09/1394 به تمام فروشگاه های اینترنتی فعال از تاریخ ابلاغ ،به مدت یک ماه  فرصت داد تا نماد اعتماد ملی را اخذ نمایند ؛ در غیر اینصورت مجوز فعالیت آنها لغو خواهد گردید.فعالسازی فروشگاه های جدید نیز در سامانه گیت وی منوط به اخذ نماد اعتماد میباشد.

لذا از تمامی مدیران فروشگاه های فعال ولکس خواهشمندیم هر چه سریعتر جهت پیگیری پرونده خود و دریافت نماد اعتماد قبل از اتمام مهلت مقرر اقدام نمایند . در غیر اینصورت شرکت ولکس از ادامه همکاری معذور خواهد بود.

سامانه خرید و فروش پستی وِلِکس ؛ 7 روز رایگان استفاده کنید

فروشگاه خود را به سرویس پرداخت در محل Velex مجهز کنید

ثبت نام رایگان

هدف از طراحی و راه اندازی سرویس پرداخت در محل وِلِکس ، ایجاد بستری مناسب جهت آسان سازی و امنیت فروش اینترنتی (برای خریدار و فروشنده) می باشد. بدین ترتیب هر شخص می تواند به راحتی وب سایت و حتی وبلاگ خویش را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل و از طریق فروش کالا و محصولات خود، کسب درآمد کند.
ولکس کارگزار رسمی ویژه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد . شرکت ولکس با همکاری مستقیم شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را برای شما فراهم می آورد که پس از سفارش کالا توسط خریدار و اعلام آماده بودن کالا بصورت الکترونیکی توسط شما ، مأمور پستی به محل فروشگاه شما مراجعه و کالا را از شما تحویل و آن را به خریدار در هر نقطه کشور، تحویل داده و وجه آن را دریافت می کند. بلافاصله پس از توزیع کالا محاسبات مالی مربوطه انجام شده و سپس به حساب فروشنده واریز می گردد.