معرفی اجمالی شرکت ساوا آرمان

شرکت ساوا آرمان با نام تجاری سان از جمله شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات , خدمات بانکی و تجارت الکترونیک می باشد موضوع اصلی شرکت عبارت است از طراحی,تولید,ارائه,نوآوری و پشتیبانی انواع سامانه ها , خدمات بانکی و تجارت الکترونیک از جمله پرداخت آنلاین ؛ برنامه نویسی,طراحی وب سایت ,پروژه های مالی و ارائه خدمات میزبانی و ... ادامه به شرح ماده مربوطه در اساسنامه شرکت می باشد.

هدف از طراحی و راه اندازی سرویس پرداخت در محل وِلِکس ، ایجاد بستری مناسب جهت آسان سازی و امنیت فروش اینترنتی (برای خریدار و فروشنده) است. بدین ترتیب هر شخص می تواند به راحتی وب سایت و حتی وبلاگ خویش را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل و از طریق فروش کالا و محصولات خود، کسب درآمد نماید. ولکس کارگزار رسمی ویژه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد .

ناگفته نماند که سبد خدمات شرکت تجارت الکترونیک ولکس محدود به موارد فوق نخواهد بود و با شناسایی نیاز های جدید، خدمات جدیدی به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که شما خود نیازی در این زمینه داشته‏ اید، آن را با ما در میان بگذارید.
شرکت ساوا آرمان به شماره ثبت 2320 و با شناسه ملی 14003839999 و طی شماره روزنامه رسمی کشور 20085 در اداره کل ثبت موسسات و شرکت های غیرتجاری به ثبت رسیده است جهت کسب اطلاعات بیشتر به روزانه "رسمی کشور "مراجعه فرمایید.

چرا شرکت تجارت الکترونیک ولکس

شرکت های زیرمجموعه:

ساوا آرمان از اولین شرکت های ارائه دهنده انواع سرویس ها در زمینه خدمات آنلاین مارکتینگ و تجارت الکترونیک می باشد که با بهره گیری از افراد با تجربه و همکاری شرکت های معتبر خارجی سرویس های خود را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. از جمله افتخارات اين شركت مي توان به ارائه خدمات آموزش، مشاوره و تحقيق به بیش از 37.500 بنگاه هاي خصوصي و دولتي، ارائه سرویس پرداخت الکترونیک جهان پی به بیش از 30.000 وب سایت، همکاری با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با نام تجاری Velex و فعاليتهايي از اين دست اشاره كرد.
شرکت پرداخت الکترونیک چهان پی

به صورت کلی, پرداخت الکترونیک جهان پی، مجموعه‏ ای از خدمات و ابزار های نوین در حوزه پرداخت است. هدف شرکت پرداخت الکترونیک جهان پی، شناسایی نیاز های جدید حوزه پرداخت و ارائه خدمات در راستای رفع آنان می‏ باشد. در حال حاضر، با توجه به رشد روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و تاثیر چشم‏گیر آن بر حوزه بانکی، خدمات پرداخت الکترونیک جهان پی نیز بر این حوزه متمرکز است...

شرکت تجارت الکترونیک ولکس

هدف از طراحی و راه اندازی سرویس پرداخت در محل وِلِکس ، ایجاد بستری مناسب جهت آسان سازی و امنیت فروش اینترنتی (برای خریدار و فروشنده) می باشد. بدین ترتیب هر شخص می تواند به راحتی وب سایت و حتی وبلاگ خویش را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل و از طریق فروش کالا و محصولات خود، کسب درآمد کند. ولکس کارگزار رسمی ویژه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد...

فروشگاه ساز رایگان محصولات دانلودی

Zepo پلتفرمی کارآمد و کاربر پسند را جهت خریدو فروش محصولات دیجیتالی (Apps, eBooks, Software, Music, and Videos) با قابلیت ایجاد یک فروشگاه کاملا رایگان برای شما فراهم کرده است. با رابط کاربری Zepo شما و مشتریانتان همواره خشنود خواهید بود. چرا که Zepo آسان ترین و ارزان ترین روش خرید و فروش محصولات دیجیتالی می باشد .

شرکت جهان گستر نگین

شرکت جهان گستر نگین هم اکنون با هدف ارائه خدمات نوین در وب و تبلیغات روز دنیا و توسعه تجارت الکترونیک و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و ارائه راهکارهای متنوع و کاربردی آماده خدمت به طیف وسیعی از هم وطنان شامل سازمان های دولتی ، شرکتهای خصوصی ، همکاران و کاربران می باشد... همچنین به لطف بهره گیری از آخرین تکنولوزی برنامه نویسی های تحت وب ، سیستم های ضد تقلب برای نمایش و محاسبات کلیکی طراحی شد

شبکه مبتنی بر سرویس تبلیغات کلیکی

یک شبکه ارائه دهنده خدمات تبلیغات اینترنتی است که از سیستم پرداخت به ازای کلیک بهره می گیرد و شامل دو دسته سایت های نمایش دهنده تبلیغات و سایت ها و شرکت های آگهی دهنده تبلیغات می باشد. شبکه تبلیغاتی جهان ادز از تیرماه 1392 پس از بررسی بازارهای تبلیغاتی و سیستم های کسب درآمد اینترنتی طبق برنامه ریزی مدیران شبکه ، فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت با کوله باری از خلاقیت ، ایده های نو و راهگشا ، راهکارهای صحیح و صادقانه در امر تبلیغات ، نتیجه یک دهه تجربه و فعالیت مدیریت و کارشناسان آن در بازار تبلیغات ، بر آن است تا اندوخته تجربیات خود را ارائه نماید .

حضور کارشناسان و متخصصین برجسته کلیه حوزه های تبلیغات این شرکت را قادر می سازد با بهره گیری از دانش و تجربیات موجود ، بهترین شیوه تبلیغات و انتخاب رسانه ، همسو با استراتژی های تدوین شده را پیش رو قرار دهد

خط مشی شرکت ساوا آرمان

اهداف پرداخت الکترونیک جهان پی

شرکت ساوا آرمان کلیه خدمات خود را در یک مجموعه منسجم و یکپارچه در اختیار مشتریان قرار می دهد
San is one of the top Iran web design companies providing strategy, branding, responsive web design services, custom web development and local SEO services. San International Corporation (PJSC)
Velex Call Center:
+98-21476261

سامانه خرید و فروش پستی وِلِکس ؛ 7 روز رایگان استفاده کنید

فروشگاه خود را به سرویس پرداخت در محل Velex مجهز کنید

ثبت نام رایگان

هدف از طراحی و راه اندازی سرویس پرداخت در محل وِلِکس ، ایجاد بستری مناسب جهت آسان سازی و امنیت فروش اینترنتی (برای خریدار و فروشنده) می باشد. بدین ترتیب هر شخص می تواند به راحتی وب سایت و حتی وبلاگ خویش را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل و از طریق فروش کالا و محصولات خود، کسب درآمد کند.
ولکس کارگزار رسمی ویژه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد . شرکت ولکس با همکاری مستقیم شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را برای شما فراهم می آورد که پس از سفارش کالا توسط خریدار و اعلام آماده بودن کالا بصورت الکترونیکی توسط شما ، مأمور پستی به محل فروشگاه شما مراجعه و کالا را از شما تحویل و آن را به خریدار در هر نقطه کشور، تحویل داده و وجه آن را دریافت می کند. بلافاصله پس از توزیع کالا محاسبات مالی مربوطه انجام شده و سپس به حساب فروشنده واریز می گردد.